Tsiklisõidu algkursus

MIS? Kursus neile lastele ja noortele, kes teevad motomaailmaga esmatutvust. Õpime sõitma krossitsiklitega erinevatel pinnastel, omandame ohtutud sõiduvõtted ja hooldame sõiduvahendeid keskkonnasäästlikult. Huvilistel ei pea olema eelnevat sõidukogemust.

MIKS? Hea võimalus motospordiga katsetada, vajaduseta soetada isiklik varustus ja tsikkel. Tule lihtsalt kohale ja sõida!

KELLELE? Lapsed ja noored alates 5. eluaastast. Meil on erinevas suuruses tsiklid ja varustust kõigile huvilistele.

MILLAL? Kevadine algkursus toimub 16. mai - 17. juuli 2022. Sügisese algkursuse kuupäevad anname teada augustis. Kui soovid kahe kursuse vahepeal tsiklisõiduga tutvust teha, siis ka see on võimalik - võta meiega lihtsalt ühendust ja leiame lahenduse!

KUS? Avame 3 gruppi: Luunjas, Jõgeval ja Elvas. Lisaks võimalus osaleda tehnikaringis Tartu linnas. Treeningud toimuvad:

  • Teisipäeviti kell 18:00 Luunjas (Savikoja küla)
  • Neljapäevaiti kell 18:00 Jõgeval
  • Laupäeviti kell 11:00 Elvas (Kulbilohu)

MIDA TASU SISALDAB? 225 eurot sisaldab:

  • 1x nädalas tsiklitreening (2 kuud) 
  • Tsiklikasutus, turvavarustus, kütus. 
  • Võimalus osaleda tehnikatundides.

Treenerid: Kursust juhendavad meie kogenud treenerid Martin Mooses, Aron Lenzius ja Hendrik Talviku.

Kas see ohtlik pole? Jah, vahel ka kukutakse. Jah, tegemist on võimsate mootoritega, kuid nendega ei arendata veel tippkiirust. Enam kui profisõitjate koolitamine on baaskursuse eesmärgiks tutvustadagi turvalise sõidu põhimõtteid ning anda teadmised elementaarsest turvavarustusest. Kursus on oluline samm nii neile, kes unistavad  motosportlaseks saamisest kui ka neile, kes hiljem tänavaliikluses tahavad ohutult ja enesekindlalt kaherattalisi taltsutada.

Mis saab peale kursuse lõpetamist? Kursuse läbinu saab liituda teiste Eesti Motospordi Akadeemia treeninggruppidega lähtuvalt asukohast ja sõiduoskuste tasemest.

Täiendav info: Martin Mooses, tel 53463066 või martin@treeningplaan.ee

Meie partnerid ja toetajad